Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar


Försäljning

Kontakta försäljningsavdelningen om du är intresserad av någon av våra tjänster. Vi besvarar dina frågor och hjälper dig till rätt lösning, sales@mcd.se

Ordermottagning

Du som redan är kund och vill beställa produkter och tillbehör till ditt nivåmätningssystem kontaktar ordermottagningen, order@mcd.se

Support

Vår support för tekniska frågor om Siteinfo är öppen vardagar 08.00-16.30. Välkommen med dina frågor, helpdesk@mcd.se

Kontakta MCD’s växel: 0155 – 22 27 90

Vi som jobbar på MCD

Sture Berg

Försäljningschef
0155 - 20 96 22
sture.berg@mcd.se

Henrik Ankarhake

Affärsutveckling
0155 - 22 27 99
henrik.ankarhake@mcd.se

Maria Aminoff Kristoffersson

Projektledning

0155 - 22 27 95

maria.aminoff@mcd.se

Jonathan Kjerrman

Projektassistent

0155 - 40 10 84

jonathan.kjerrman@mcd.se

Lars Weinered

Installations och servicetekniker/
Teknisk support

0155 - 20 96 23

lars.weinered@mcd.se

Khalil Mohamad 

Installations och servicetekniker/
Teknisk support

0155 - 40 10 83

khalil.mohamad@mcd.se

Marie Nylander

Ekonomi
0155 - 20 96 28
marie.nylander@mcd.se

Johanna Ludvigsson

Föräldraledig

Dag Hultgren

Systemarkitektur
0155 - 20 96 24
dag.hultgren@mcd.se

Hillevi Annfält

Systemutveckling

0155 - 40 10 82

hillevi.annfalt@mcd.se

Tom Stålebrant

Systemutveckling
0155 - 40 96 30
tom.stalebrant@mcd.se

Alexander Toresson

Systemutveckling
0155 - 22 27 90
alexander.toresson@mcd.se