Kontakta oss

Välkommen att kontakta någon av våra avdelningar


Försäljning

Kontakta försäljningsavdelningen om du är intresserad av någon av våra tjänster. Vi besvarar dina frågor och hjälper dig till rätt lösning, sales@mcd.se

Ordermottagning

Du som redan är kund och vill beställa produkter och tillbehör till ditt nivåmätningssystem kontaktar ordermottagningen, order@mcd.se

Support

Vår support för tekniska frågor om Siteinfo är öppen vardagar 08.00-16.30. Välkommen med dina frågor, helpdesk@mcd.se

Kontakta MCD’s växel: 0155 – 22 27 90

Team MCD

Porträtt av Marie Nylander
Porträtt av Sture Berg

Sture Berg

Försäljningschef
0155 - 20 96 22
sture.berg@mcd.se

Porträtt av Maria Aminoff Kristoffersson

Maria Aminoff Kristoffersson

Projektledare
0155 - 22 27 95
maria.aminoff@mcd.se

Porträtt av Lars Weinered

Lars Weinered

Installation/Service
0155 - 20 96 23
lars.weinered@mcd.se

Porträtt av Rashad Rafa

Rashad Rafa

Teknisk support
0155 - 40 10 84
rashad.rafa@mcd.se

Porträtt av Johanna Ludvigsson

Johanna Ludvigsson

Föräldraledig

Porträtt av Tom Stålebrant

Tom Stålebrant

Systemutvecklare
0155 - 40 96 30
tom.stalebrant@mcd.se

Porträtt av Alexander Toresson

Alexander Toresson

Systemutvecklare
0155 - 22 27 90
alexander.toresson@mcd.se

Porträtt av Hillevi Annfält

Hillevi Annfält

Systemutvecklare
0155 - 40 10 82
hillevi.annfalt@mcd.se

Porträtt av Dennis Helander

Dennis Helander

Sälj- och Projektassistent
0155 - 20 96 27
dennis.helander@mcd.se